BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 6798035
nr 679 8035
Takarmatur
Luxus, Vittsjö, Dia35
Utrop:
1.000 kr
Såld:
750 kr
måndag 31 januari 2011
kl 17:45:57
27/1 15:01:32
700 kr
30/1 10:08:26
31 jan
50-tal
På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.
Läs mer om 50-tal